Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń W czasie rozwoju każdej instytucji nadchodzi moment w którym trzeba rozszerzyć własną aktywność o sektory zagraniczne. Dzięki temu można pozyskać kolejnych nabywców i kontrahentów. Lecz wraz z tym działaniem pojawia się dylemat dokumentów w różnych językach. Oczywiście z tym problemem może pomóc Agencja Tłumaczeń Diuna S.C.

Nasza spółka zajmuje się tłumaczeniem każdego typu dokumentów tj:
 • techniczne (podręczniki, instrukcje, karty produktu, technologii, itp.),
 • zwykłe (referaty, listy itp.),
 • przysięgłe (dokumenty procesowe, urzędowe i uwierzytelniania zagranicznych odpisów tych dokumentów).
Pracownicy naszej spółki posiadają niejednokrotnie prawa tłumacza przysięgłego od wielu lat, co podwyższa jeszcze w większym stopniu ich doświadczenie i wiarygodność w tłumaczeniach.

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na ul. Filtrowa 30/1 w Warszawie. Możecie także Państwo zajrzeć nasza stronę internetową: http://www.diuna.biz/.

Szczegóły strony www.diuna.biz:

Podlinkuj stronę www.diuna.biz:

Biuro Tłumaczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe w Londynie »

  W Londynie istnieje wiele szkól językowych, które przez cały rok prowadzą kursy angielskiego dla uczniów z zagranicy. Biuro usług edukacyjnych AS School of English, jako agencja niektórych z nich, organizuje wyjazdy na naukę angielskiego do Londynu. Do wyboru są kursy ogólne lub specjalistyczne o intensywności od 15 nawet do 40 lekcji tygodniowo. W ofercie jest również zakwaterowanie u miejscowych rodzin angielskich, z wyżywieniem lub bez. W wakacje letnie biuro AS organizuje także obozy językowe Malta, Cypr i Londyn. Są to wyjazdy grupowe z opiekunem do szkół angielskiego w tych lokalizacjach, w których nauka połączona jest z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi
  zapewniamy realizację usługi w terminie, wysoką jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonej nam pracy. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku zapewniamy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza wykonywaniem tłumaczeń pisemnych świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Golub-Dobrzyń »

  Nauka w odpowiedniej szkole jest właściwie podstawowym warunkiem do tego, abyśmy byli w stanie bez problemu otrzymać jakiekolwiek umiejętności potrzebne rzeczywiście dobremu kierowcy. Jeśli zatem poszukujemy dla siebie takiej właśnie oferty, to przedstawiona tutaj szkoła jazdy AutoMobil niewątpliwie może dla nas być rewelacyjną propozycją. Ośrodek mieści się w Golubiu-Dobrzyniu, i to właśnie tu możemy cieszyć się nauką z wyrozumiałymi oraz doświadczonymi instruktorami, którzy zawsze zrobią z nas naprawdę odpowiedzialnych kierowców. W ofercie szkoły znajdziemy kursy na kategorie A i B, jak i szeroki wybór dodatkowych lekcji dotyczących chociażby przygotowania teoretycznego. Zdecydowanie warto jest więc bliżej się nią zainteresować, bo dzięki tak fantastycznej szkole pomyślne ukończenie egzaminu na jazdy nie będzie dla nas absolutnie żadnym problemem!

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Aby adekwatnie kolaborować z organizacjami z za granicy, nasza firma jest skazane na rozmawianie z cudzoziemskimi nabywcami w ich języku, czy też w najbardziej popularnych europejskich językach takich jak: Język angielski, Język niemiecki, Język francuski czy ostatnio wracających do litości Język Rosyjski.W tym zamyśle niebezprzedmiotowa będzie współpraca z biuro tłumaczeń. Rosja jest największym państwem na świecie i machinalnie jest najbardziej ponętnym nabywcą, kontrahentem każdego pragnącego wyjść na prostą przedsiębiorcy. Nasze biuro tłumaczeń udzieli państwu wszystkich przydatnych ludzi od tłumaczeń technicznych czy public relation. Biuro tłumaczeń to punkt gdzie zrozumiesz jak znaczna jest udana egzegeza języka.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polish for foreigners »

  Tłumaczenia tekstów to jedna z możliwości, jaką sugeruje szkoła Simply Speaking, polecająca także standardowe kursy językowe, lekcje językowe dla dzieci oraz kursy dla firm. Zaprezentowana szkoła języków obcych umożliwia naukę języków obcych spośród następujących: angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców i czeski i inne- na różnym stopniu zaawansowania, o profilu ogólnym albo biznesowym (z zakresu prawa i innych dziedzin).

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie czasem »

  Wizyta na prezentowanej stronie bez wątpienia nie okaże się straconym czasem. Właśnie czas bowiem jest w tym serwisie pojęciem rozpatrywanym priorytetowo. Jeżeli ktoś ma problemy z motywowaniem się czy byciem konsekwentnym w realizowaniu występujących po sobie czynności, które mogą przybliżyć wytyczony cel, powinien koniecznie poznać elementy zawartości opisywanego tutaj serwisu. Można stąd dowiedzieć się, co tak właściwie znaczy i na czym bazuje efektywne zarządzanie czasem. Dodatkowo, zamieszczono tutaj treści, które podpowiadają, w jaki sposób planować i potraktować wyznaczanie celów, aby potencjał jednostki sprzyjał realizowaniu skonkretyzowanych założeń. W serwisie można trafić na wiele skutecznych technik, jak również poszerzyć już posiadaną wiedzę. Jednym z kompleksowo przedstawionych elementów, będzie tutaj analiza ABC. Każdy z odwiedzających może znaleźć tutaj dla siebie coś cennego. Nie ma na co czekać, czas ucieka!

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hair: Szkolenia fryzjerskie, Kraków »

  Salon "Hair" w Krakowie organizuje szkolenia i kursy fryzjerskie, jakie mogą powiększyć Twoje aktualne umiejętności czy też nauczą Cie nowych. Kurs prowadzą tylko najlepsi i fachowi pracownicy naszego salonu, warto wstąpić do nas i poznać ich osobiście.

  Podstawowy zakres wiedzy o włosach i skórze głowy jest każdemu styliście do tego by odpowiednio zaopiekować się własnymi klientami, by osiągać wyżyny własnego fachu i umiejętności. Zapraszamy wielce miło do kontaktu osobistego albo tel. z nami, więcej wiadomości uzyskacie Państwo również na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.korepetycje-matematyka.eu »

  Nauczyciel z wieloletnim stażem, podejmie się kształcenia osób z matematyki na terenie Nowego Sącza i okolic. Nie ważne do jakiej szkoły chodzisz i na jakim poziomie edukacji obecnie sie znajdujesz, jako profesjonalny nauczyciel postaram Ci się przekazać najważniejsze zagadnienia z matematyki.Przyjdź na lekcję próbną jeżeli będziesz nie zadowolony zwrócimy Ci koszty. Dla wszystkich swoich uczniów przygotowuje specjalne materiały. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt mailowy, adres odnajdą Państwo na mojej stronie internetowej:http://www.korepetycje-matematyka.eu
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it hostuj.com.pl »

  Opisujemy wam stronę, na której umieszczamy informacje o szkoleniach i kursach z branży informatycznej. Hostuj.com.pl to portal informatyczny stworzony z myślą o odbiorcach, którzy pragnęliby pogłębić swoją wiedzę i pozyskać doświadczenia w tematach powiązanych z dziedziną nauki jaką jest informatyka. Kursy IT to najczęściej poszukiwane wydarzenia przez osoby rozpoczynające pracę z komputerem. Opisujemy wam szkolenia Microsoft takie jak: początkowy kurs Excela, który gwarantuje pozyskanie certyfikatu. Żeby go ukończyć nie musisz wychodzić z domu. Udostępniamy albowiem filmy instruktażowe, które pomogą Ci przygotować się samodzielnie do egzaminu końcowego. Prócz kursów zasadniczo związanych z komputerami omawiamy także szkolenia EFS. Wyszczególnione zostaje parę ofert firm, które zajmują się przeprowadzaniem tego rodzaju kursów w całym kraju. Jeśli poszukujesz tego typu rozwiązań, wówczas nie zwlekaj dłużej i w tej chwili wejdź na nasz portal informatyczny i sprawdź co ciekawego jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Do zobaczenia na hostuj.com.pl.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia it korepetycjelublin.com.pl »

  Szkolenia IT opisywane na naszej stronie www korepetycjelublin.com.pl to kapitalne rozwiązania zarówno dla nowicjuszy jak też ekspertów z branży informatycznej. Omawiamy szczegółowo najbardziej interesujące i na ogół zdawane szkolenia informatyczne. Do rodziny omawianych przez nas szkoleń przynależą w szczególności: szkolenia Microsoft. Są to kursy realizowane nie tylko w Polsce lecz również na całym świecie i w rozmaitych językach. Większość kursów wiąże się ze zdaniem testu końcowego, o którym dodatkowo wspominamy na naszym portalu komputerowym. Po zdaniu egzaminu, w większości przypadków, dostaje się certyfikat świadczący o uzyskanych zdolnościach. Drobiazgowe wiadomości o organizatorach owego typu kursów znajdziesz też w naszych artykułach. Oprócz wszelkich powyższych ciekawostek napotkasz tutaj wiele fascynujących wiadomości naukowych. Poruszamy problemy związane z edukacją. Sprawdź dlaczego warto zrobić użytek z naszego bloga. Ochoczo zapraszamy.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »