Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń W czasie rozwoju każdej instytucji nadchodzi moment w którym trzeba rozszerzyć własną aktywność o sektory zagraniczne. Dzięki temu można pozyskać kolejnych nabywców i kontrahentów. Lecz wraz z tym działaniem pojawia się dylemat dokumentów w różnych językach. Oczywiście z tym problemem może pomóc Agencja Tłumaczeń Diuna S.C.

Nasza spółka zajmuje się tłumaczeniem każdego typu dokumentów tj:
 • techniczne (podręczniki, instrukcje, karty produktu, technologii, itp.),
 • zwykłe (referaty, listy itp.),
 • przysięgłe (dokumenty procesowe, urzędowe i uwierzytelniania zagranicznych odpisów tych dokumentów).
Pracownicy naszej spółki posiadają niejednokrotnie prawa tłumacza przysięgłego od wielu lat, co podwyższa jeszcze w większym stopniu ich doświadczenie i wiarygodność w tłumaczeniach.

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na ul. Filtrowa 30/1 w Warszawie. Możecie także Państwo zajrzeć nasza stronę internetową: http://www.diuna.biz/.

Szczegóły strony www.diuna.biz:

Podlinkuj stronę www.diuna.biz:

Biuro Tłumaczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia Wrocław »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi
  zapewniamy realizację usługi w terminie, wysoką jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonej nam pracy. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku zapewniamy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza wykonywaniem tłumaczeń pisemnych świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Aby adekwatnie kolaborować z organizacjami z za granicy, nasza firma jest skazane na rozmawianie z cudzoziemskimi nabywcami w ich języku, czy też w najbardziej popularnych europejskich językach takich jak: Język angielski, Język niemiecki, Język francuski czy ostatnio wracających do litości Język Rosyjski.W tym zamyśle niebezprzedmiotowa będzie współpraca z biuro tłumaczeń. Rosja jest największym państwem na świecie i machinalnie jest najbardziej ponętnym nabywcą, kontrahentem każdego pragnącego wyjść na prostą przedsiębiorcy. Nasze biuro tłumaczeń udzieli państwu wszystkich przydatnych ludzi od tłumaczeń technicznych czy public relation. Biuro tłumaczeń to punkt gdzie zrozumiesz jak znaczna jest udana egzegeza języka.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polish for foreigners »

  Tłumaczenia tekstów to jedna z możliwości, jaką sugeruje szkoła Simply Speaking, polecająca także standardowe kursy językowe, lekcje językowe dla dzieci oraz kursy dla firm. Zaprezentowana szkoła języków obcych umożliwia naukę języków obcych spośród następujących: angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców i czeski i inne- na różnym stopniu zaawansowania, o profilu ogólnym albo biznesowym (z zakresu prawa i innych dziedzin).

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Masz trudność z przyuczeniem typowych czynności swojego kundla? Czworonóg sprawia zniewalająco dużo dylematów Twoim sąsiadom bądź także twoim koleżankom. Masz już po dziurki w nosie zniszczonych butów, rozsypanych po kompletnym podwórku. Powiedz bezwarunkowo koniec Takim wydarzeniom. Jeśli jednak bez jakiś problemów będziesz chciał załatwić to w ogólności profesjonalnie to będziesz musiał wyruszyć do tresura psów Kraków. To właśnie tam specjaliści potrafią dokonać niemalże cudu. Oczywiście wszystko poparte jest właściwymi metodami ćwiczebnymi. Psy po zajęciach z takimi ludźmi będą mieć lepsze spojrzenie na świat otaczający go każdego dnia.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Theory of unification »

  Od kilkunastu lat interesował mnie wszechświat. Wciąż niezbadany kosmos, gwiazdy i planety, to terminy, dzięki którym mogłem utworzyć pierwszą własną publikację o wszechświecie. Nazwałem ją "Theory of grand unification". Zamieściłem w niej wszelkie autorskie spostrzeżenia na temat otaczających nas galaktyk bądź gwiazd. Znajdują się w tej publikacji także wzmianki o tzw. świecie równoległym. Przedmiot ów już przez sporo lat urzeka badaczy. Eksperymenty nad antymaterią wykonywane w dużym Akceleratorze cząsteczek znacznie przybliżają nas do zrozumienia kosmosu, a także poznania jego najskrytszych tajemnic. Więcej na ów temat znajdą Państwo w mojej pracy, do której przeczytania serdecznie zapraszam. Jeśli ujmuje Cię przestrzeń kosmiczna, ta lektura jest dla Ciebie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Szkolenia są skuteczną metodą zdobywania innowacyjnej wiedzy. Szkolenia komputerowe w Polsce zostały zapoczątkowane przez najstarszy, polski ośrodek organizowania szkoleń CK ZETO S.A. CK ZETO może się poszczycić posiadaniem każdego rodzaju atrybutów, którym powinien cechować się efektywny jak również innowacyjne centrum szkoleniowe. Przedsiębiorstwo to ma świetnie wyszkoloną oraz fachową grupę treningową, nowoczesną bazę szkoleniową, a także dysponuje pomocnymi materiałami szkoleniowymi. Najlepszym świadectwem wysokiej jakości usług szkoleniowych jest autorytet oraz liderska pozycja firmy w branży.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia it korepetycjelublin.com.pl »

  Szkolenia IT opisywane na naszej stronie www korepetycjelublin.com.pl to kapitalne rozwiązania zarówno dla nowicjuszy jak też ekspertów z branży informatycznej. Omawiamy szczegółowo najbardziej interesujące i na ogół zdawane szkolenia informatyczne. Do rodziny omawianych przez nas szkoleń przynależą w szczególności: szkolenia Microsoft. Są to kursy realizowane nie tylko w Polsce lecz również na całym świecie i w rozmaitych językach. Większość kursów wiąże się ze zdaniem testu końcowego, o którym dodatkowo wspominamy na naszym portalu komputerowym. Po zdaniu egzaminu, w większości przypadków, dostaje się certyfikat świadczący o uzyskanych zdolnościach. Drobiazgowe wiadomości o organizatorach owego typu kursów znajdziesz też w naszych artykułach. Oprócz wszelkich powyższych ciekawostek napotkasz tutaj wiele fascynujących wiadomości naukowych. Poruszamy problemy związane z edukacją. Sprawdź dlaczego warto zrobić użytek z naszego bloga. Ochoczo zapraszamy.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »