Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń W czasie rozwoju każdej instytucji nadchodzi moment w którym trzeba rozszerzyć własną aktywność o sektory zagraniczne. Dzięki temu można pozyskać kolejnych nabywców i kontrahentów. Lecz wraz z tym działaniem pojawia się dylemat dokumentów w różnych językach. Oczywiście z tym problemem może pomóc Agencja Tłumaczeń Diuna S.C.

Nasza spółka zajmuje się tłumaczeniem każdego typu dokumentów tj:
 • techniczne (podręczniki, instrukcje, karty produktu, technologii, itp.),
 • zwykłe (referaty, listy itp.),
 • przysięgłe (dokumenty procesowe, urzędowe i uwierzytelniania zagranicznych odpisów tych dokumentów).
Pracownicy naszej spółki posiadają niejednokrotnie prawa tłumacza przysięgłego od wielu lat, co podwyższa jeszcze w większym stopniu ich doświadczenie i wiarygodność w tłumaczeniach.

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na ul. Filtrowa 30/1 w Warszawie. Możecie także Państwo zajrzeć nasza stronę internetową: http://www.diuna.biz/.

Szczegóły strony www.diuna.biz:

Podlinkuj stronę www.diuna.biz:

Biuro Tłumaczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia Wrocław »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi
  zapewniamy realizację usługi w terminie, wysoką jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonej nam pracy. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku zapewniamy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza wykonywaniem tłumaczeń pisemnych świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Aby adekwatnie kolaborować z organizacjami z za granicy, nasza firma jest skazane na rozmawianie z cudzoziemskimi nabywcami w ich języku, czy też w najbardziej popularnych europejskich językach takich jak: Język angielski, Język niemiecki, Język francuski czy ostatnio wracających do litości Język Rosyjski.W tym zamyśle niebezprzedmiotowa będzie współpraca z biuro tłumaczeń. Rosja jest największym państwem na świecie i machinalnie jest najbardziej ponętnym nabywcą, kontrahentem każdego pragnącego wyjść na prostą przedsiębiorcy. Nasze biuro tłumaczeń udzieli państwu wszystkich przydatnych ludzi od tłumaczeń technicznych czy public relation. Biuro tłumaczeń to punkt gdzie zrozumiesz jak znaczna jest udana egzegeza języka.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polish for foreigners »

  Tłumaczenia tekstów to jedna z możliwości, jaką sugeruje szkoła Simply Speaking, polecająca także standardowe kursy językowe, lekcje językowe dla dzieci oraz kursy dla firm. Zaprezentowana szkoła języków obcych umożliwia naukę języków obcych spośród następujących: angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców i czeski i inne- na różnym stopniu zaawansowania, o profilu ogólnym albo biznesowym (z zakresu prawa i innych dziedzin).

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki Lublin »

  Chciałbym pokazać najlepszych nauczycieli w Polsce. Lokalna wykształcona kadra organizuje matematyki na każdych pułapach pomagamy studentom uczymy pociechy od lat 2, posiadamy współczesną szkołę także instruktorów z bardzo długim stażem co sprawia, że jesteśmy najbardziej fachową placówką korepetycje z matematyki Lublin. Od nie dawna wiedziemy akcję korepetycje z matematyki Lublin, to nasi kompetentni wykładowcy jeżdżą do uczniów do budynku i pomagają w opanowywaniu informacji. Nasze kolegium pedagogiczne ma już niezmiernie dużo sukcesów z dziedziny jmatematyki, w Lublinie cieszymy się oszałamiającym szacunkiem. Wszyscy studenci jacy nauczają się w naszej placówce nie mają problemu ze zdaniem sprawdzianów z matematyki, egzaminy w swoich szkołach piszą na 6.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podryw »

  Sprawdź tę witrynę, jeżeli masz ochotę dowiedzieć się użytecznych danych, które mają związek z kwestią podbijania niewieścich serc. Dzięki fachowym wariantom zasobów na tej stronie, otrzymujesz możliwość, by szybko stłamsić uporczywą dotąd nieśmiałość, jak również w pełnym wymiarze odpowiadać za swoje działania randkowe. Właśnie – przy naszym wsparciu dowiesz się, co możesz uczynić, aby każda randka była twym zwycięstwem. Musisz zwyczajnie posiąść wiedzę, o czym rozmawiać z dziewczyną. Zweryfikuj zawartość w naszym serwisie, zapewne nie rozczarujesz się kształtem rezultatów. W trosce o wygodę twojego przyswajania wiedzy, wszystkie informacje na stronie zostały podzielone sprytnie, żebyś w szybki i prosty sposób mógł odszukać te treści, na których zależy ci najbardziej. Pewnie wyda ci się to niesłychane, lecz jeżeli będziesz praktykować opisane na tej stronie działania, żadna ci się nie oprze.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Theory of unification »

  Od kilkunastu lat interesował mnie wszechświat. Wciąż niezbadany kosmos, gwiazdy i planety, to terminy, dzięki którym mogłem utworzyć pierwszą własną publikację o wszechświecie. Nazwałem ją "Theory of grand unification". Zamieściłem w niej wszelkie autorskie spostrzeżenia na temat otaczających nas galaktyk bądź gwiazd. Znajdują się w tej publikacji także wzmianki o tzw. świecie równoległym. Przedmiot ów już przez sporo lat urzeka badaczy. Eksperymenty nad antymaterią wykonywane w dużym Akceleratorze cząsteczek znacznie przybliżają nas do zrozumienia kosmosu, a także poznania jego najskrytszych tajemnic. Więcej na ów temat znajdą Państwo w mojej pracy, do której przeczytania serdecznie zapraszam. Jeśli ujmuje Cię przestrzeń kosmiczna, ta lektura jest dla Ciebie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka francuskiego Łódź »


  Francuski to niezwykły i piękny język z duszą oraz wspaniałą historią. W jego sile akcentu i wydźwięku słów zakochało się już wielu, z tego też względu kształcenie w tym obszarze jest elementem wyjątkowo powszechnym. Częste podróżowanie w celach turystycznych do Paryża dodatkowo skłaniają do uczestnictwa w kursach językowych. Dlatego też postanowiliśmy udostępnić Państwu kształcenie w zakresie tego pięknego języka i zagwarantować jego skuteczną oraz niezwykle komfortową naukę. Lektorzy którzy pełną rolę naszych specjalistów od dawna posługują się tym pięknym językiem, czy nawet są z nim powiązani już od urodzenia. Dzięki temu w świetny sposób oddają jego dźwięczność i intonację, mogąc Państwa kształcić w sposób profesjonalny. Zapraszamy na zajęcia.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it hostuj.com.pl »

  Opisujemy wam stronę, na której umieszczamy informacje o szkoleniach i kursach z branży informatycznej. Hostuj.com.pl to portal informatyczny stworzony z myślą o odbiorcach, którzy pragnęliby pogłębić swoją wiedzę i pozyskać doświadczenia w tematach powiązanych z dziedziną nauki jaką jest informatyka. Kursy IT to najczęściej poszukiwane wydarzenia przez osoby rozpoczynające pracę z komputerem. Opisujemy wam szkolenia Microsoft takie jak: początkowy kurs Excela, który gwarantuje pozyskanie certyfikatu. Żeby go ukończyć nie musisz wychodzić z domu. Udostępniamy albowiem filmy instruktażowe, które pomogą Ci przygotować się samodzielnie do egzaminu końcowego. Prócz kursów zasadniczo związanych z komputerami omawiamy także szkolenia EFS. Wyszczególnione zostaje parę ofert firm, które zajmują się przeprowadzaniem tego rodzaju kursów w całym kraju. Jeśli poszukujesz tego typu rozwiązań, wówczas nie zwlekaj dłużej i w tej chwili wejdź na nasz portal informatyczny i sprawdź co ciekawego jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Do zobaczenia na hostuj.com.pl.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »