Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Tutaj wstaw opis kategorii Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Milvus - ochrona przyrody, opinie ornitologiczne »

  Istnieje w Polsce prawo regulujące działania dotyczące ochrony środowiska. Wynika z niego jasno, że przed przystąpieniem do: prac termomodernizacyjnych budynków, realizowania inwestycji drogowych, budowy farm wiatrowych należy wykonać monitoring przyrodniczy obszaru z uwzględnieniem występujących tam ptaków. Firma milvus kompleksowo wykonuje ekspertyzy oirnitologiczne, wydając opinie ornitologiczne i zalecając środki zaradcze, takie jak, np. montaż budek lęgowych.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Masz trudność z przyuczeniem typowych czynności swojego kundla? Czworonóg sprawia zniewalająco dużo dylematów Twoim sąsiadom bądź także twoim koleżankom. Masz już po dziurki w nosie zniszczonych butów, rozsypanych po kompletnym podwórku. Powiedz bezwarunkowo koniec Takim wydarzeniom. Jeśli jednak bez jakiś problemów będziesz chciał załatwić to w ogólności profesjonalnie to będziesz musiał wyruszyć do tresura psów Kraków. To właśnie tam specjaliści potrafią dokonać niemalże cudu. Oczywiście wszystko poparte jest właściwymi metodami ćwiczebnymi. Psy po zajęciach z takimi ludźmi będą mieć lepsze spojrzenie na świat otaczający go każdego dnia.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnica meeka »

  Niejeden pasjonat zwierząt akwariowych niejednokrotnie staje przed problemem zorganizowania swojej hodowli. Po pierwsze musi określić gatunek zwierząt, które będzie chciał hodować a dopiero dalej zestawiać pod nie zbiornik i osprzęt. Zazwyczaj młodzi hobbyści rozpoczynają od krewetek, tymczasem z biegiem czasu ustają one być wabiące i chcieliby posmakować swoich sił w hodowli bardziej wymagających ryb akwariowych. Pielęgnice zawsze były cenione przez akwarystów ze względu na piękne ubarwienie. Jednakże hodowla tych ras nie jest dosyć taka nie skomplikowana. Gatunek ów wymaga prawidłowych atrybutów wody oraz częstych zabiegów w zbiorniku. Cierpliwość jednak nie idzie na marne, bowiem ryby te dojrzewają bardzo piękne i zawsze będą radowały nasze oczy przez długie lata.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokarm dla zwierząt »

  Vitapol jest polską firmą która wytwarza pokarm dla zwierząt. Początkowo akcesoria trafiły na półki sklepów trudniących się sprzedażą artykułów dla zwierząt w 92 roku. Nazwa Vitapol szybko zyskała popularność wśród osób opiekujących się zwierzętami. Doskonale zbilansowane składniki doskonałej jakości jakie można było znaleźć w składzie jedzenia opisanych logo Vitapol zostały wizytówką firmy. W krótkim odstępie czasu artykuły dostały się na rynek poza Polską gdzie stały się liderem światowego rankingu żywienia zwierząt. Aktualnie export ma w zakresie ponad 60% globu, pokarmy sprzedawane są do wszystkich krajów w Europie, ale również w tak dalekie zakątki jak Kazachstan czy Izrael. Asortyment Vitapolu jest wielki, odstaje dużymi różnicami smaku i zapachu, oraz różnorodnością opakowań. Sukcesem handlu jest SMAKERS, czyli kolba w skład której wchodza ziarenka zbóż, witaminy oraz odpowiednie owoce i warzywa doskonałe dla konkretnego gatunku zwierzątek. Przeznaczenie dla pokarmów Vitapolu znajdą właściciele takich zwierząt jak ptaki, fretki, króliki, ryby a również koty. Zapraszamy do zapoznania się z produktami na naszej nowej stronie w internecie.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Owczarek niemiecki »

  Chcielibyśmy ciepło zaprosić Was na forum posiadaczy oraz fanów rasy owczarek alzacki oraz czworonogów w typie tej cudownej rasy - na Owczarkopedię. Na podstronach forum odszukasz dużo interesujących postów zadedykowanych owczarkom, m.in. o modelu, historii rasy, o aktualnych i planowanych miotach a także o hodowcach i szkoleniowcach. Pomocne porady traktujące o szkoleniu, karmieniu i opiekowaniu się Twoją pociechą. Miłe dla oka galerie fotografii i filmów przesłanych przez naszych forumowiczów. Relacje z wystaw i zawodów a także seminariów szkoleniowych, zlotów i regionalnych spacerów. Dołącz do nas i weź udziału w życiu naszej grupy dyskusyjnej.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa: