Psy Podkategoria: Psy

 • Owczarek niemiecki »

  Chcielibyśmy ciepło zaprosić Was na forum posiadaczy oraz fanów rasy owczarek alzacki oraz czworonogów w typie tej cudownej rasy - na Owczarkopedię. Na podstronach forum odszukasz dużo interesujących postów zadedykowanych owczarkom, m.in. o modelu, historii rasy, o aktualnych i planowanych miotach a także o hodowcach i szkoleniowcach. Pomocne porady traktujące o szkoleniu, karmieniu i opiekowaniu się Twoją pociechą. Miłe dla oka galerie fotografii i filmów przesłanych przez naszych forumowiczów. Relacje z wystaw i zawodów a także seminariów szkoleniowych, zlotów i regionalnych spacerów. Dołącz do nas i weź udziału w życiu naszej grupy dyskusyjnej.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokarm dla zwierząt »

  Vitapol jest polską firmą która wytwarza pokarm dla zwierząt. Początkowo akcesoria trafiły na półki sklepów trudniących się sprzedażą artykułów dla zwierząt w 92 roku. Nazwa Vitapol szybko zyskała popularność wśród osób opiekujących się zwierzętami. Doskonale zbilansowane składniki doskonałej jakości jakie można było znaleźć w składzie jedzenia opisanych logo Vitapol zostały wizytówką firmy. W krótkim odstępie czasu artykuły dostały się na rynek poza Polską gdzie stały się liderem światowego rankingu żywienia zwierząt. Aktualnie export ma w zakresie ponad 60% globu, pokarmy sprzedawane są do wszystkich krajów w Europie, ale również w tak dalekie zakątki jak Kazachstan czy Izrael. Asortyment Vitapolu jest wielki, odstaje dużymi różnicami smaku i zapachu, oraz różnorodnością opakowań. Sukcesem handlu jest SMAKERS, czyli kolba w skład której wchodza ziarenka zbóż, witaminy oraz odpowiednie owoce i warzywa doskonałe dla konkretnego gatunku zwierzątek. Przeznaczenie dla pokarmów Vitapolu znajdą właściciele takich zwierząt jak ptaki, fretki, króliki, ryby a również koty. Zapraszamy do zapoznania się z produktami na naszej nowej stronie w internecie.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Masz trudność z przyuczeniem typowych czynności swojego kundla? Czworonóg sprawia zniewalająco dużo dylematów Twoim sąsiadom bądź także twoim koleżankom. Masz już po dziurki w nosie zniszczonych butów, rozsypanych po kompletnym podwórku. Powiedz bezwarunkowo koniec Takim wydarzeniom. Jeśli jednak bez jakiś problemów będziesz chciał załatwić to w ogólności profesjonalnie to będziesz musiał wyruszyć do tresura psów Kraków. To właśnie tam specjaliści potrafią dokonać niemalże cudu. Oczywiście wszystko poparte jest właściwymi metodami ćwiczebnymi. Psy po zajęciach z takimi ludźmi będą mieć lepsze spojrzenie na świat otaczający go każdego dnia.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres: