Fotografia panoramiczna - Wirtualne wizty

Fotografia panoramiczna - Wirtualne wizty Termin wirtualne wizyty nawiązuje do sposobu prezentacji otoczenia korzystając z technologi panoram sferycznych. Możliwości są ogromne a prezentacja w postaci wirtualnej wizyty jest ciekawa a publikowana na stronie firmowej pozwala zachęcić do zapoznania się z ofertą. Jak powstają takie interaktywne spacery wirtualne? Jak to możliwe aby w taki sposób prezentować otoczenie? Takie pytania często towarzyszą kiedy po raz pierwszy spotykamy się z tą technologią. Korzystając ze specjalnej głowicy fotograf wykonuje serię zdjęć, które zostają połączone za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Dobrze wykonana panorama 360 charakteryzuje się zachowaniem pionów, dokładnym połączeniem zdjęć - brak uskoków oraz dobrze naświetlonym materiałem - najlepiej wspartym technologią HDR. Takie prace są na prezentowanej stronie, wirtualne wycieczki przedstawiają wnętrza obiektów o różnej tematyce - to co je łączy to staranny retusz, i zachowanie podstawowych zasad, które zostały wymienione wcześniej. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły strony radoslawsobik.pl:

Podlinkuj stronę radoslawsobik.pl:

Fotografia panoramiczna - Wirtualne wizty

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szablony allegro »

  Jesteś sprzedawcą w portalu aukcji allegro? Chciałbyś podnieść sprzedaż na swoich aukcjach? Skorzystaj z naszego portalu! Indywidualnie dla Was użytkowników, którzy trudnią się sprzedawaniem na allegro użyczamy dużo intrygujących narzędzi które na 100% się Państwu spodobają. Nasza oferta to: szablony allegro, galeria aukcji i wiele innych atrakcyjnych programów które będziecie zdołali wykorzystać na osobistej licytacji. Użyj już dziś i odmień wizerunek autorskich licytacji łącznie z Nami! Gwarantujemy że będziesz usatysfakcjonowany z naszych programów. Życzliwie zapraszamy już dzisiaj.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne wycieczki i panoramy sferyczne »

  Wycieczka wirtualna to wyjątkowo skuteczny sposób zareklamowania Waszego reklamowanego miejsca. Co powoduje, że wycieczki wirtualne zwykle bywają bardziej efektywne od zwykłych zdjęć? Panorama sferyczna w odróżnieniu od klasycznego zdjęcia umożliwi oglądającej osobie przy użyciu myszki komputerowej określać w którą stronę chce patrzeć. Powoduje to rzeczywiste odczucie fizycznej obecności w prezentowanym miejscu. Jak można wykorzystać zdjęcie panoramiczne? Wirtualne spacery możemy zaprezentować na swojej witrynie www internetowej. Wycieczki wirtualne to dająca efekty forma prezentacji dla hoteli, pensjonatów, restauracji i centrów wypoczynkowych.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum komputerowe || Forum informatyczne »

  Dla osób odpowiadających za forum FastPC najważniejszym zamysłem nie jest w żadnym wypadku próba wzbogacenia się, lecz próba niesienia fachowej pomocy z zakresu IT dla słabo zaawansowanych użytkowników forum FastPC.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia produktów 360° »

  Od dawna panoramy stosowano przy przedstawianiu otaczającego nas świata. Panoramy pojawiły się z początku w malarstwie, i pozwoliły na pełniejsze pokazywanie przedmiotów bądź zdarzeń. Jednak dopiero od czasu wejścia do użytku fotografii tworzenie panoram stało się bardzo ułatwione. Początkowo panoramy uzyskiwano przez sklejenie kilkunastu zdjęć, skadrowanych pionowo lub w poziomie. Sposób zrobienia tego typu panoram jest prosty. Powinno się zrobić parę zdjęć fotografując wszystko wokół siebie. Kolejną czynnością jest połączenie tych zdjęć przy użyciu dedykowanego softwaru. W ten sposób powstanie panorama sferyczna. Kilka fotografii sferycznych można zmontować razem i tym sposobem wykonać wirtualny spacer, nazywany też: wycieczka wirtualna.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie firmowych stron »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem oraz tworzeniem stron, aplikacji internetowych o bardzo różnej funkcjonalności i zastosowaniu. Jednym z naszych autorskich produktów jest archiwum dokumentów czyli system Skarbnica, który służy do elektronicznego składowania dokumentów (archiwizacji). Wszystkie przygotowywane przez nas produkty powstają w wyniku obserwacji rynku internetowego oraz potrzeb klientów. Lata pracy i doświadczenie nauczyły nas między innymi tego, że najważniejsze jest zadowolenie i wygoda klienta. Staramy się zatem, aby wszystkie aplikacje, programy wspomagające działalność firm, były przede wszystkim dopasowane do oczekiwań klientów.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tapety »

  Wszyscy mamy takie same komórki. Przecież marki i ich obudowy są bardzo do siebie podobne. Tym więc, co może nasz aparat telefoniczny wyróżnić od tego, który należy do innych osób jest dopasowanie tapety, a więc jej przekształcenie na dowolnie wybrany przez siebie obraz. Z całą pewnością jest to bardzo dobre rozwiązanie, a ściągnięcie świetnej i interesująco prezentującej się tapety nie jest zadaniem ciężkim, ponieważ bardzo dużo jest ich w Internecie i możemy je pobierać zazwyczaj niemal za free, co jest wyjściem z całą pewnością naprawdę wygodnym i dającym nam opcję na to, by dokonać tanich, ale ważnych wariacji. A jest to zadanie bardzo proste, bo wymaga ono jedynie wejścia w odpowiednią opcję aparatu telefonicznego, która związana będzie właśnie z adaptacją i wprowadzenia odpowiednich informacji, czy też tapety w mega bajty telefonu. Poradzi sobie więc z jego wykonaniem nawet jednostka, która nie jest ekspertem świetnie znającym telefony komórkowe. Jak się bowiem okazuje, są to opcje fabrycznie dostępne dla każdego i warte naszej atencji pod zawsze. Jeśli więc chcemy odmienić swój aparat telefoniczny, warto rozpocząć działania w tym kierunku właśnie od tapety na wyświetlaczu, bo jest to jedna z najbardziej interesujących, jak i ważnych opcji, o jakich możemy pomyśleć.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Częstochowa »

  Specjalistyczne projektowanie witryn www wysokiej jakości. Specjalistyczna obsługa, piękny design, innowacyjne rozwiązania i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą stać się widzialni w Internecie dzięki profesjonalnym wizytówkom w postaci stron www. Strony internetowe Częstochowa to nasza pasja. Udostępniamy łatwą obsługę stron, system samodzielnej obsługi i interesujące rozwiązania graficzne oraz animacyjne. Posiadamy długie doświadczenie w dziedzinie projektowania i obsługi stron internetowych. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiążemy problemy techniczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ile Kosztuje Sklep Internetowy »

  W dzisiejszych czasach coraz to w większym stopniu znany staje się wszelkiego rodzaju interes internetowy i z pewnością w najbliższym czasie nic się pod tym względem nie zmieni. Jest to normalne,
  ponieważ ten interes z pewnością jest znacznie bardziej bezpieczniejszy i nie łączy się z ogromnym nakładem pieniężnym. O ile napomykamy o takich interesach w sieci na pewno nie możemy zapomnieć o punktach działających jedynie przez Internet. Jeżeli ciebie także takie sklepy internetowe frapują powinieneś się z nami skontaktować w celu wyceny takiego portalu. Gwarantujemy pęłną satysfakcję z wykonanej przez nas usługi.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Tychy »

  Agencja reklamowa Betteridea zajmuje się identyfikacją wizualną sklepów jak również firm. Wykonają dla Ciebie wyjątkowe logo, dzięki któremu będziesz kojarzony ze swoim produktem. Nie masz strony internetowej?, to nie problem Agencja Better Idea oferuje szeroki zakres usług w skład którego wchodzi również tworzenie stron firmowych takich jak sklepy, proste galerie zdjęć, witryny typu portfolio. W celu jeszcze lepszej wizualizacji swojej marki skorzystaj z usług multimedialnych: wykonamy dla Ciebie zdjęcia oraz przygotujemy film. Kolejnym typem usługi agencji reklamowej z miasta Tychy jest pozycjonowanie. Daj się odnaleźć swoim przyszłym klientom w najpopularniejszej wyszukiwarce. Posiadamy młody oraz bardzo kreatywny zespół, z innowacyjnym spojrzeniem na ludzi i świat. Nie trać czasu już więcej, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, lub drogą mailową.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Tychy »

  Better Idea to jedna z najlepszych Agencji Reklamowych, która zajmuje się identyfikacją wizualną sklepów i firm. Zaprojektują dla Ciebie specyficzne logo, dzięki któremu będziesz kojarzony ze swoją marką. Nie masz strony www?, to nie problem BETTERIDEA przygotowała bardzo duży zakres usług do którego możemy zaliczyć również projektowanie witryn firmowych do których możemy zaliczyć sklepy, proste galerie zdjęć, strony typu portfolio. Aby jeszcze bardziej wyróżnić Cię pośród konkurencji zaznajom się z naszymi usługami multimedialnymi: przygotujemy dla Ciebie zdjęcia oraz przygotujemy film. Kolejnym typem usług oferowanych przez Agncję z Tych jest pozycjonowanie. Daj się odnaleźć swoim przyszłym klientom w najpopularniejszej wyszukiwarce. Nasz team to młodzi oraz błyskotliwi ludzie, z innowacyjnym spojrzeniem na świat. Przestań tracić nie potrzebnie czas, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, lub telefonicznie.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »