Film Podkategoria: Film

 • Kamerzysta na wesele »

  Mocno dopingujemy Was Drodzy Państwo do korzystania z usług oferowanych przez Studio Filmu Video, bowiem kamerzysta na wesele jest to coś, co stanowi naturalnie naszą działkę. Pragniemy zaproponować Państwu możliwość zasadzającą się na wprawnym uchwyceniu na wideokamerze znaczących świąt z bliskimi czy też rautów oficjalnych.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRO-WIDEO, Wideofilmowanie, Nowy Sącz, małopolska »

  Wszystko co związane jest z wideofilmowaniem pełen montaż oraz pełna obróbka wideo to nasza pasja. Pracę traktujemy bardzo poważnie. Dowodem na naszą solidność jest wielu polecających nas klientów. Do naszych realizacji trzeba zapisać nie tylko nagrywanie wesel czy studniówek, lecz również wideo reklamówki dla różnych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.Na naszej stronie znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania. Wybierz właśnie nas, a przekonasz się, że PRO-Wideo to bardzo solidna firma.
  Telefon
  886982626
  http://www.pro-wideo.pl
  http://www.pro-wideo.pl/cennik.htm
  http://www.pro-wideo.pl/opinie.htm

  e-mail: biuro@pro-wideo.pl

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gra o Tron »

  Saga „Pieśń Lodu i Ognia” zdobyła olbrzymią liczbę wielbicieli na całej planecie. Opierając się na niej wykreowany został serial „Gra o Tron”. Przedstawia on historie przedstawicieli siedmiu familii, jakie zmagają się o władze w Westeros. W naszej witrynie graotron24.pl możesz przeczytać o najnowszych wiadomościach o serialu.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Film

Film - nowa strona:

Adres: