Muzyka Podkategoria: Muzyka

 • Dj śląsk »

  Co niemiara osób w teraźniejszym okresie zastanawia się w dalszym ciągu czy na wesele, bal maturalny zatrudnić orkiestrę czy też Dj-a. Dj śląsk posiada najnowocześniejszy sprzęt do miksowania, jak również akcesoria które uzupełnią cudną aurę: stroboskop, oświetlenie to tylko część z dostarczanych atrakcji. Ekskluzywna zabawa, intensywne wspomnienia także cudne przeżycia to wiążąca część wszelkiej trafnej biby. Wszystkie osoby będące zaciekawione moją propozycją zapraszam do kontaktu. Dj ze ślaska zapewni ukochane utwory w pionierskich jak także zmiksowanych odmianach

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesele Nowy Sącz »

  Dj Nowy Sącz jeszcze raz magnetyzuje swoim dowcipem oraz zabawą. Następna udana zabawa prowadzona za sprawą dj-a z Nowego Sącza. Bajeczne doznania z najistotniejszego dnia w waszym istnieniu, zaręczy dj Willy. Świetna oprawa muzyczna, oświetlenie, wystrój także przede wszystkim nastrój, to wszystko zapewnia dj na wesele Nowy Sącz. Dj Nowy Sącz zdoła bez problemu zagrać dowolny utwór, w jego pomysłowym brzmieniu. Potrafi poprowadzić zabawę w taki sposób iżby dowolni goście byli zadowoleni. Dj Nowy Sącz zagwarantuje ulubione utwory w typowych jak także zmiksowanych edycjach. Dj jest osobą która gra muzykę z płyt na wyjątkowym przyrządzie.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny Nowy Sącz »

  Jeśli urządzasz wesele i pragniesz, aby goście bawili się bajecznie do białego rana, toteż zapewnia to Zespół muzyczny Torki. W skład zespołu wchodzi sześciu, młodych i ambitnych muzyków, którzy swoją grą na pewno oczarują każdego odbiorcę. Kapela Torki sprawi, że dowolne wesele Nowy Sącz będzie jedyne w swoim rodzaju, natomiast goście weselni, będą się świetnie bawić aż do samego rana. Zapraszamy do skorzystania z ich oferty. Szeroki repertuar i profesjonalne nagłośnienie, umożliwią wyśmienite przeżycia każdym gościom weselnym. Nie czekaj, lecz skontaktuj się z nimi oraz spytaj o wolne terminy. Pamiętaj, że zespół muzyczny, toteż znacząca rzecz na uroczystości weselnej, stąd również, należy zatroszczyć się, ażeby był jak najlepszy.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gra o Tron »

  Saga „Pieśń Lodu i Ognia” zdobyła olbrzymią liczbę wielbicieli na całej planecie. Opierając się na niej wykreowany został serial „Gra o Tron”. Przedstawia on historie przedstawicieli siedmiu familii, jakie zmagają się o władze w Westeros. W naszej witrynie graotron24.pl możesz przeczytać o najnowszych wiadomościach o serialu.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj śląsk »

  Promuję utalentowanego dj-a jaki swoim dowcipem zdoła zapewnić nie zapomniane wrażenia.Masa osób w aktualnym okresie zastanawia się w dalszym ciągu czy na uroczystości weselne, bal maturalny zatrudnić kapelę czy też Dj. Dj śląsk posiada najnowocześniejszy instrument do miksowania, jak również akcesoria które dopełnią błyskotliwą atmosferę: stroboskop, oświetlenie to tylko nie które z oferowanych atrakcji. Szumna prywatka, bezdenne wspomnienia również cudowne przeżycia to przymusowa fragment wszelkiej trafnej biby. Wszelkie osoby będące zainteresowane moją ofertą zapraszam do kontaktu. Dj ze ślaska zapewni ukochane kawałki w oryginalnych jak także zmiksowanych wersjach

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Żywiec »

  Dla swoich klientów przyrządzaliśmy kolejną niespodziankę a więc teraz jest czynna w pełni zaopatrzona sala weselna. Hotel w Żywcu stawia na jakość z tego powodu pionierska aula dopasowana jest do zorganizowania pokaźnych także małych wesel. Dopilnowaliśmy tego ażeby znajomi zaproszeni na tak ważną uroczystość czuli się wygodnie. To też sala weselna posiada klimatyzację jakie w duży sposób poprawia potańcówkę.Spore doświadczenie pozwoli nam szykować idealne wesele Żywiec bądź także inna ważną dla Państwa uroczystość.
  Sale weselne w Żywcu przyrządzane są w pełni na rozlokowanie grupy oraz pozostawienie położenia dla gości obcnych na weselu.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesele Nowy Sącz »

  Witam wszystkich Nowożeńców!

  Przyjęcie Ślubne to jeden z najistotniejszych momentów w życiu nowożeńców. Żeby wspomniany dzień był udany, wiekopomny i wspominany przez was całe życie istotna jest oprawa muzyczna. Zatem mam do zaoferowania aby nasi profesjonaliści zajęli się tym osobiście. Nasz zespół składa się z grajków z dużym stażem, których repertuar jest dobrany nawet do w największym stopniu wybrednych gustów.
  Dj Nowy Sącz zadba o oprawę muzyczną grając wszystkie kawałki począwszy od tych najstarszych, aż do najświeższych z ostatnich list przebojów. Nasz dj na wesele z Nowego Sącza to człowiek pełen humoru przeto, gwarantujemy że wasze przyjęcie będzie pełne zawrotnych wrażeń. Zajmujemy się zarówno profesjonalną dekoracją wnętrz. aktualnie mieszkam w Nowym Sączu, jednak swoje usługi świadczymy we wszystkich miejscowościach Polski.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Muzyka

Muzyka - nowa strona:

Adres: