Religia Podkategoria: Religia

 • Zdjęcia ślubne »

  Ślub i wesele to okazja żeby sprawić sobie profesjonalną artystyczną pamiątkę nie tylko przypominającą nam o tym doniosłym wydarzeniu ale również o naszej młodości. Warto przeto na taką okazję zatrudnić profesjonalnego fotografa ślubnego. Na stronie www.zdjęciaślubne.pl przekonacie się jak to uczynić. Umieściliśmy tu artykuły które dadzą wam niezbędną wiedzę jakimi wytycznymi kierować się przy angażu fotografa na wasze święto, w jaki sposób uzyskać korzystne warunki umowy, czego unikać a także co należy skontrolować przed podjęciem decyzji.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezent na ślub »

  Portrety rysunki ołówkiem. Tak było od zawsze. Wszelką wolną sekundę spędzałem na kształtowaniu rysunku. Z czasem pasja przerodziła się w autentyczne prace. Jestem entuzjastą szkicowania, różnorodność odcieni użycza portretom charakter oraz energię. Wykonuje zlecenia indywidualne. Mogą to być: portrety rodzinne, portret na ślub, portrety indywidualne, portret ulubionego aktora. W rysowaniu nie ma ograniczeń. Jeśli szukasz wyrafinowanego projektu na prezent na ślub. Prawidłowo trafiłeś. Wykonuje portery na podstawie fotografii. Najważniejsze są fotografie wyraziste, które przedstawiają twarze z bliska. Nie wiesz czy wybrane zdjęcie się nadaje? Przynieś kilka, a wspólnie wybierzemy najlepsze. Takie obrazy to również doskonały pomysł na prezent na rocznicę, pamiątka rodzinna, a również pomysłowa dekoracja wnętrza.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artgold studio - srebrny smoczek na chrzest »

  Szukając upominku na chrzciny, nigdy nie mamy prostego zadania. Musi to być coś, co jest jednocześnie wartościowe oraz osobiste. Kategorycznie nie powinniśmy ograniczyć się jedynie do gotówki. Będzie to postrzegane jako prezent "od niechcenia". Zabawki pozornie są ok, jednak na ogół, współczesnym dzieciom tego typu rzeczy nie brakuje. Co zatem może być piękne, cenne i osobiste? Wyśmienitym rozwiązaniem będzie srebrny smoczek na chrzest. Podarunek ten, może poszczycić się kilkusetletnią tradycją. Wywodzący się z XVI-wiecznej Ameryki, zawitał i u nas, i trzeba przyznać, że wspaniale w swoim znaczeniu łączy podniosłość sakramentu chrztu i czystość dziecka.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Srebrny smoczek na chrzest - chrzciny.waw.pl »

  Sakrament chrztu to bardzo ważne wydarzenie dla każdego chrześcijanina. Wyjątkowo ważne dla rodziców chrzestnych. Najbardziej widocznym z aspektów bycia rodzicem chrzestnym, jest dawanie adekwatnych upominków. Pierwszy z nich nie może być byle jaki. Nie powinniśmy dać tylko pieniądze. Zabawki? Dziecko otrzyma ich aż za wiele w w najbliższej przyszłości. Co w takim razie będzie adekwatnym prezentem na tak ważną uroczystość, jaką jest chrzest? Polecamy coś srebrnego. Jedną z opcji, jest smoczek ze srebra, który wyśmienicie nadaje się na prezent z tej okazji, oraz posiada wielowiekową tradycję. Następnym, jest srebrna łyżeczka - prezent z okazji chrztu który posiada jeszcze dłuższą historią aniżeli wspominany smoczek.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prezent-na-chrzciny.pl - srebrny smoczek na chrzest »

  Chrzciny to bardzo istotny moment w życiu każdej chrześcijańskiej wspólnoty. Rodzice chrzestni powinni stanąć na wysokości zadania i w związku z tym, zatroszczyć się o sporo rozmaitych rzeczy. Dojdzie im sporo obowiązków. Na starcie, powinni odszukać właściwy prezent na chrzest. Co się sprawdzi? Zabawka to tylko pozornie dobre rozwiązanie. Bezsprzecznie nie powinno się dawać samych pieniędzy - nawet jeżeli kwota będzie znacząca, będzie to poczytanie nam jako brak wyobraźni. Sugerujemy srebrną łyżeczkę. Jest to podarek który ma wielusetletnią tradycję i wciąż pierwszorzędnie pasuje do uroczystości jaką jest chrzest święty.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Srebrny smoczek »

  Sakrament Chrztu który jest znaczącym zdarzeniem w żywocie ludzkim, potrzebuje wyjątkowego podarunku. Przez stulecia, ludzie obdarowywali niemowlęta rozmaitymi prezentami z tej okazji. Jednak po latach, da się wyszczególnić iż najbardziej, upowszechniły się najczęściej dwa, pokrewne podarunki na chrzest. Pierwszy to srebrna łyżeczka. Pochodzi ona prawdopodobnie z piętnastowiecznej Wenecji i była prezentem którym obdarowywano dzieci w najbogatszych rodzinach. Drugi, czyli srebrny smoczek - wywodzi się z Ameryki. Wspomniane podarki były popularne cały czas prawdopodobnie z 2 powodów: są wyjątkowe i nie szkodziły użytkownikowi - przeciwnie - srebro jest antybiotykiem.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Artgoldstudio - srebrna łyżeczka »

  Podarek na chrzest bezapelacyjnie powinien być niepowtarzalny. Oczywiście, zawsze możemy ograniczyć się do gotówki, ale jak zauważył Wujcio Sknerus "pieniądze są takie anonimowe". Zgadza się, mogą być suplementem, ale w żadnym wypadku nie powinny być istotą prezentu. Co zatem się nada? Jeszcze jedna zabawka? Wszak ma już ich pod dostatkiem, a bez wątpienia będzie miało ich aż nadto. Odpowiednim wyjściem będzie tutaj srebrna łyżeczka na chrzest. Podarunek który od setek lat daje się właśnie przy okazji tej uroczystości. Dzięki temu że jest grawerowany na życzenie - będzie bardzo osobisty podarkiem.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Srebrny prezent »

  Chrzest święty to święto które wymaga odpowiedniego podarku. W szczególności jeśli jest się chrzestnym. Możecie podarować wiele rozmaitych prezentów, jak na przykład ubranka czy skarbonkę. Można też zwyczajnie pieniądze. Niemniej jednak ani jedna z tych opcji nie ma odpowiedniego wydźwięku. Jeżeli zależy nam, by podarunek pasował do chrztu, trzeba zdecydować się na coś, co ma swoją tradycję. Kilkusetletnią. Srebrna łyżeczka to idealny przykład tego rodzaju podarku. Mająca ponad 600 letnią tradycję, zawsze będzie podarunkiem eleganckim i po prostu adekwatnym. Zapraszamy do zapoznania się z tym interesującym podarunkiem.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Srebrne prezenty na chrzest »

  Rozpatrując upominek na chrzest, należy zastanowić się nad wieloma rzeczami. Bez wątpienia, że prezent tego typu, winien być unikalny - nie wystarczy w tym wypadku zwyczajna zabawka. Najbardziej wypróbowanym oraz jednocześnie jednym z najstarszych, jest bezsprzecznie srebrna łyżeczka. Z historią liczącą ponad sześćset lat, była oznaką zamożności i powodzenia. Jej duchowym spadkobiercą w dzisiejszych czasach zaczyna być srebrny smoczek - podarunek który jest w swym charakterze bardziej dziecięcy. Oba rzeczone prezenty są oczywiście adekwatnie wygrawerowane, dzięki czemu uzyskują bardziej osobisty wygląd.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: