Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

 • Krawężniki »

  Przy pomocy usług przedsiębiorstwa LIBET szybko i przyjemnie będziesz w stanie wyposażyć swój taras czy ogród. Fabrykant bryły brukowej i w szerokim zakresie pojmowanych materiałów budowlanych zaprasza do zrobienia użytku ze swojej oferty, gdzie znajdują się, np. krawężniki, kostka granitowa czy schody z kostki. Najbardziej optymalnej jakości produkcja gwarantuje wytrzymałość materiałów na długie lata, a dogodne wzorce i kolory powodują, że każdy sprawnie znajdzie to czego chce. Sprawdź propozycję zakładu LIBET na portalu internetowym i uzyskaj informacje jak może ci ona pomóc w zrealizowaniu swojego budowlanego celu. Najświeższa oferta czeka już na swoich odbiorców.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Yocco: płyty gumowe, bezpieczne »

  Yocco stanowi markę firmy "SYSTEM" z Nowego Sącza, której misją jest usprawnienie bezpieczeństwa na pacach zabaw dla dzieci czy halach sportowych. Przedsiębiorstwo posiada atest PZH, certyfikat TUV oraz wykonane produkty (nawierzchnie gumowe) są zgodnie ze standardami normy PN/EN1177.

  Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania w obrębie bezpieczeństwa przedsiębiorstwo proponuje najwyższej formy nawierzchnie syntetyczne. Gwarantują one ochronę przed następstwami upadku, na skutek wspaniałej amortyzacji, ochraniają stawy dzieci i dorosłych.

  Zapraszamy bardzo ciepło do kontaktu indywidualnego lub poprzez media elektroniczne jak również miło zapraszamy na naszą stroną www http://www.yocco.com.pl/ celem pozyskania każdych szczegółów dotyczących naszych towarów.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Libet - CKBDELTA »  Firma CKB DELTA, to największy dostawca kostki brukbet.
  Wszystkim naszym klientom Staramy się pomóc w wyborze odpowiedniego rodzaju kostki
  Wybierając kostki brukowej powinno się zwrócić uwagę na kilka czynników:
  Jakie kostka brukowa przyjmuje rodzaje, kształty. Dzięki nim możesz stworzyć innowacyjne kompozycję wokół ogrodzie. Idealnie nadają się do tworzenia ścieżek, murków.
  Oferujemy Państwu dostawę materiału wraz z rozładunkiem w okolicy woj. śląskiego.
  Masz pytanie przyjdź do nas 41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Budowlanych 11
  Więcej informacji na naszej witrynie pod adresem http://kostka-brukowa.rozo.pl/oferta/

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bejcowanie »

  Powinniśmy wiedzieć o tym, że właściwy dobór podłogi drewnianej do wnętrza na pewno nie jest rzeczą prostą. Obecnie na topie są podłogi egzotyczne i tarasy drewniane. Jest niezaprzeczalnym faktem, że między innymi parkiety nadają naszemu mieszkaniu uroczą i miłą atmosferę, ponadto są kojarzone ze stylowym wnętrzem. Należy pamiętać o podstawowych zasadach tzn. podłogi drewniane powinny dopasowane zarówno pod względem rodzaju deski jak też koloru do reszty wnętrza. Wykonujemy cyklinowanie podłóg oraz dobieramy chemię typu lakiery korzystając z długoletniej praktyki w tym wyjątkowym i odpowiedzialnym fachu.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kostki Brukowej >DELTA< - kostka Bruk-Bet - Drewbet - Libet - Awbud »

  Centrum Kostki Brukowej: Delta to skład budowlany zajmujący się przede wszystkim zaopatrzeniem w wysokiej kategorii kostki brukowej oraz galanterię betonową. Posiadamy we własnej ofercie także betonowe ogrodzenia łupane, żwirki ozdobne i kamienie.

  We własnej ofercie posiadamy kostkę brukowa najbardziej uznanych przedsiębiorstw w kraju i zagranicą to jest:LIBET,
  BRUK-BET,
  AWBUD,
  DREWBET,

  Posiadamy własny transport, dlatego w każdym momencie możemy dowieźć i wyładować kupiony u nas towar.

  Centrum Kostki Brukowej: Delta zatrudnia fachowy i wykwalifikowany personel, który jest do Państwa dyspozycji w każdym momencie. Na skutek tego zdołamy Państwu zaproponować kolejne usługi tj aranżacja posesji czy ogrodów.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail a także do zapoznania się z całą nasza ofertą na witrynie: http://www.ckbdelta.pl/

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Impuls: wylewki anhydrytowe »

  Nasza firma istnieje od 1987 roku. W okresie ponad 25 - letniej działalności w branży towarów budowlanych uzyskaliśmy znaczący sukces. O naszym zaangażowaniu w branżę budowlaną zaświadcza duża ilość zadowolonych konsumentów.

  Aktywnie działając na rynku inwestycji budowlanych, chcemy coraz bardziej utrwalać swoją pozycję konstruując trwałe stosunki z naszymi kontrahentami oparte na zaufaniu i partnerstwie. Pozwoliło to na stworzenie działu projektującego i wykonującego posadzki przemysłowe. Fachowość oraz wysokie kwalifikacje naszego personelu w połączeniu z wieloletnią praktyką sprawiają, iż jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: