Strony związane z hasłem 'ciasta':

 • Www.mojeciasto.pl »

  Szykujesz imprezę lub rodzina zaawizowała się z wizytą, a ty nie masz planu czym zaskoczyć ich podniebienia? Nie wiesz gdzie odkryć atrakcyjne przepisy na smakowite wypieki? Odetchnij z ulgą już nie musisz się stresować. Portal Moje Ciasto przychodzi ci ze wsparciem. Jesteśmy szybsi niż pierwsza pomoc i lepsi niż możesz to sobie wyobrazić. Mamy komplet, gotowy pomysł na wypiek – spróbowany i oceniony przez naszych odbiorców. Przepis jak go przyrządzić oraz porady jak przystroić oraz jak podać, a komplet po to aby twoi goście zostali pogodnie zaskoczeni twoimi wypiekami.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.mojeciasto.pl - keks »

  Zdolności gotowania wydają się być podwaliną każdej damy, niestety jest to perfekcyjny przypadek na myślenie sztampowe. Kiedyś od kobiet oczekiwało się przede wszystkim wypełniania obowiązków żony, obowiązków Pani domu oraz nie zastanawiano się jakie są jej prawdziwe potrzeby, czy jest szczęśliwa - skoro posiadała męża, dom oraz dzieci to było dosadne, że na pewno nie jest niezadowolona. Mimo to prawdziwą radością są ciasta, takie jak keks - dla całej rodziny. Jeśli poszukujecie przepisów na ciasta - gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony oraz do skorzystania z okazji. Perfekcyjne przepisy na domowe ciasta w jednym miejscu.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.mojeciasto.pl - sernik z brzoskwiniami »

  Mnóstwo osób stara się wymyślać różnorodne intrygujące przepisy. Jednak, kiedy im się niczego przyrządzać nie pragnie, zwyczajnie korzystają z usług knajp i barów, gdzie coś jest na wynos. Z reguły jednak nie wskutek tego, że w domu nie ma co zjeść, lecz w następstwie tego, że rano najzwyczajniej w świecie nie znajduje czasu na to, aby zjeść śniadanie, co w pewnych sytuacjach okazuje się istotnym błędem. Prócz tego żadna knajpa nie zaserwuje nam słusznego ciasta. Pyszny domowy sernik z brzoskwiniami powstać może jedynie w domowych warunkach, kiedy przyłożymy się do gotowania. Te i inne ciasta opisujemy na opisującej nas witrynie - zapraszamy do odwiedzenia i do gotowania!

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.mojeciasto.pl - tarta »

  Czy kuchnia domowa jest pojęciem tak atrakcyjnym, że warto jest o nim pisać trochę więcej, niż wyłącznie to, że jest to najbliższy nam rodzaj kuchni, jakiego fundamentalną zasadą jest gotowanie ciekawych potraw w domu? Oczywiście, że tak, bo tak w rzeczy samej kuchnia domowa to coś znacznie więcej niż tylko podany przy domowym stole pokarm - kuchnia domowa ma za zadanie spełniać ustaloną w rodzinie rolę - kuchnia domowa jak sama nazwa podkreśla ma być kuchnią rodzinną, kuchnią powodującą uczucie optymalne na świecie, przynajmniej dla większości osób - kuchnia dająca poczucie przynależności. Czyż domowa tarta nie łączy się z uczuciem oraz przyjemnością?

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ciasto czekoladowe - MojeCiasto »

  Czekolada to clou kuchni oraz powszedniości. To ona sprawia, że radujemy się z każdej chwili. Nic wątpliwego, że tak nieraz w domowych kuchniach powstaje ciasto czekoladowe. Wypieki, szczególnie te domowe, są rozchwytywane przez wszystkich, którzy tylko pragną jeść coś wyśmienitego. Kiedy tak właściwie raz na jakiś czas nie udaje nam się odszukać trafnego ciasta, sami pragniemy sobie upiec coś ciekawego. Nasze mamy oraz babcie od zawsze piekły ciasta na najwyższym poziomie, jednakże niekoniecznie nam samym udaje się konstruować duplikaty. Na bazie przepisów, jakie mieliśmy stulecia temu, można było bez pośpiechu wytworzyć ciasta, które miały fenomenalny smak oraz aromat.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »