Strony związane z hasłem 'posadzki':

 • Usługi budowlane, WAWBUD »

  Firma świadcząca usługi budowlane WAWBUD posiada w swoje ofercie: wylewki anhydrytowe, posadzki przemysłowe, posadzki betonowe. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pracowników sprawiają, że jakość usług budowlanych firmy WAWBUD jest niejako wyznacznikiem jakości w branży. Potwierdza to grono zadowolonych klientów. Stały rozwój firmy powoduje, że w ofercie pojawiają się nowe usługi.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sicon Polska: impregnaty do posadzek »

  Sektor którym się zajmuje spółka Sicon to produkcja specjalnych materiałów wykorzystywanych do podłóg przemysłowych.

  Nasze produkty są stosowane w trakcie robienia, reperacji, a również w procesie konserwacji posadzek. Jastrychy przemysłowe sporządzone z zastosowaniem materiałów Sicon są trwałe, użyteczne i bezpieczne w użytkowaniu. Stawiamy na jakość dostarczanych artykułów, wskutek tego tak ważne jest dla nas zautomatyzowanie produkcji, wytwarzanie towarów o dużych parametrach wytrzymałościowych oraz wykorzystywanie nowatorskich rozwiązań realizując jednostkowe zamówienia.

  Zakres naszych usług to nie tylko sprzedaż surowców, ale również powierzchniowe utwardzanie posadzek, pomoc techniczna, kompetentne doradztwo, a także prowadzenie badań nad nowymi materiałami chemii budowniczej.

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe, posadzki betonowe - Poltex »

  Popularne posadzki betonowe stosuje się w wielu miejscach, nawet w budownictwie jednorodzinnym. Taka posadzka zalecana jest np. do garażu. Wykonuje się ją jak nazwa mówi z betonu, a zbrojona jest włóknami stalowymi.

  Firma budowlana poltex od lat zajmuje się wykonywaniem posadzek betonowych. Inne usługi świadczone przez tę firmę to posadki przemysłowe oraz wylewki anhydrytowe. Poltex jest godną polecenia firmą. Świadczy usługi budowlane na wysokim poziomie przy wykorzystaniu najlepszego do tego celu sprzętu.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Impuls: wylewki anhydrytowe »

  Nasza firma istnieje od 1987 roku. W okresie ponad 25 - letniej działalności w branży towarów budowlanych uzyskaliśmy znaczący sukces. O naszym zaangażowaniu w branżę budowlaną zaświadcza duża ilość zadowolonych konsumentów.

  Aktywnie działając na rynku inwestycji budowlanych, chcemy coraz bardziej utrwalać swoją pozycję konstruując trwałe stosunki z naszymi kontrahentami oparte na zaufaniu i partnerstwie. Pozwoliło to na stworzenie działu projektującego i wykonującego posadzki przemysłowe. Fachowość oraz wysokie kwalifikacje naszego personelu w połączeniu z wieloletnią praktyką sprawiają, iż jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe w Prof Fiber »


  Posadzki przemysłowe oferowane przez nas to najwyższej jakości produkty przeznaczone dla miejsc wymagających wyjątlpwych warunków higienicznych i sanitarnych. Dzięki nim z łatwością można utrzymać wysoką jakość higieny i czystości, która zapewnia doskonały efekt i wyjątkowe warunki. Posadzki są odporne na ścieranie i oddziaływanie czynników potencjalnie destrukcyjnych, dlatego też możliwe staje się utrzymanie wysokich standardów przez długi czas. Warto więc skupić się się na jakości wybieranych produktów, aby dbać o standardy przestrzeni swojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i kontaktu.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wykonywanie wylewek anhydrytowych - Resbudomex »

  Firma budowlana Resbudomex jest firmą zajmującą się wykonywaniem wylewek anhydrytowych i posadzek betonowych. Firma ta swoje usługi wykonuje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii budowlanych oraz maszyn. Doświadczenie i zaangażowanie personelu zarówno technicznego jak i obsługi klienta sprawia, że jakość świadczonych usług stoi na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »