Strony związane z hasłem 'wakacje':

 • Egipt wakacje »

  Wczasy w 2012 roku warto spędzić w kraju przetestowanym i gwarantującym świetną, słoneczną pogodę. Od dawna już takim krajem dla naszych rodaków jest Egipt, gdzie licznie wyjeżdżamy rokrocznie, korzystając z ogromnie atrakcyjnych promocji last minute lub first minute. Wczasy w Egipcie są gwarancją nie tylko ślicznej pogody, ale także niskich cen oraz zachwycających przeżyć dla każdego. Już w tej chwili sprawdź aktualne oferty wczasów last minute w Egipcie.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży »

  Jeśli pragniesz skosztować niezapomnianych wrażeń w najbardziej znanych krajów na kuli ziemskiej to dostarczamy Ci interesujące wczasy w rejonie, o którym od dawna myślałeś. Warto na takie wczasy perfekcyjnie się spakować, wziąć w najwyższym stopniu potrzebne rzeczy, których jesteśmy pewni, że będziemy wymagać. Uważajmy natomiast na potrawy, gdyż psuje się to szybko przy odległych wyjazdach, a i tak kupując całe ferie mamy dodane w koszta posiłki. I dlatego bierzemy w każdej chwili jedynie naprawdę pożyteczne przedmioty, warto też pomyśleć o karcie kredytowej, lub o przewalutowaniu jeszcze w kraju kasiorki na walutę danego kraju. W dodatku nasze biuro podróży finansuje już od tygodni ekipę sportową żużel Krosno.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki fakultatywne po Tunezji »

  Jeśli chcesz spędzić w tym roku wczasy w Tunezji i szukasz informacji odnośnie miejsc, które warto zwiedzić, to niewątpliwie powinieneś zapoznać się z treścią naszej witryny www. Na innych polskojęzycznych stronach z reguły zawarte są informacje odnośnie waluty, krajobrazu, gospodarki. Są to istotne informacje, jednakże przed odlotem do Tunezji wielu podróżników wolałoby dowiedzieć się np. tego, co winni ze sobą zabrać. Na naszej witrynie właśnie takie dane zamieściliśmy wraz z serią praktycznych rad i wskazówek.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • IceStorm: najlepszy wypoczynek »

  Przychodzi taki moment, że chcemy się wybrać na zasłużony relaks czy wakacje. Wiecznie jednak okazuje się, że to nie mamy pomysłu gdzie byśmy pragnęli w tym roku odpoczywać. Dla tych co nie wiedzą dokąd można pojechać i ciekawie odprężyć się od wrzasku miast i pracy to zapraszamy na nasz portal: http://www.icestorm.biz/ . Zamieszczamy najlepsze artykuły gdzie, kiedy i za ile można porządnie odpocząć. Mnóstwo materiałów, jakie zamieszczamy ma za zadanie pomóż również w dylemacie co ze sobą zabrać czy to w góry czy nad może czy jeszcze gdzieś indziej. Zapraszamy wielce miło.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »