Strony związane z hasłem 'Wideofilmowanie':

 • PRO-WIDEO, Wideofilmowanie, Nowy Sącz, małopolska »

  Wszystko co związane jest z wideofilmowaniem pełen montaż oraz pełna obróbka wideo to nasza pasja. Pracę traktujemy bardzo poważnie. Dowodem na naszą solidność jest wielu polecających nas klientów. Do naszych realizacji trzeba zapisać nie tylko nagrywanie wesel czy studniówek, lecz również wideo reklamówki dla różnych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.Na naszej stronie znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania. Wybierz właśnie nas, a przekonasz się, że PRO-Wideo to bardzo solidna firma.
  Telefon
  886982626
  http://www.pro-wideo.pl
  http://www.pro-wideo.pl/cennik.htm
  http://www.pro-wideo.pl/opinie.htm

  e-mail: biuro@pro-wideo.pl

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie nowy targ »

  Ślub i uroczystości weselne to jedno z tych wydarzeń, jakie jest dla nas ogromnie ważne. Wszyscy z nas chcą mieć jak najwięcej wspaniałych wspomnień z owego wydarzenia. Bez wątpienia aktualnie jest to proste do osiągnięcia, w czasie gdy możemy skorzystać z usług wideofilmowanie Nowy Targ. Dzięki zapisaniu pełnej ceremonii na kasecie video ewentualnie płycie CD, możemy do tych momentów powracać w każdym okresie naszego życia. Wszelkie uchwycone chwile nie zatrą się już nigdy w naszej pamięci. Rzetelny kamerzysta Nowy Targ potrafi te chwile zatrzymać dla nas. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie, Nowy Sącz, Pro-Wideo »

  Podczas wyszukiwania właściwej firmy, która sfilmuje ten jakże ważny dla Państwa dzień, stajecie przed wieloma dylematami. Oprócz gotowego materiału, na pewno powinni Państwo zwrócić szczególną uwagę na sprzęt, na którym pracuje firma video – filmująca. Nasza firma posiada kamery, dzięki którym przygotujemy dla Was nagranie w jakości HD na płytach BLURAY. Ponadto używamy różnego rodzaju sprzęt stabilizujący obraz tj. slider, flycam, wózki itp. Podczas spotkania z nami zapoznamy Państwa z naszymi realizacjami oraz pomożemy podjąć decyzję dlaczego wybrać właśnie Pro-Wideo.
  http://www.pro-wideo.pl/
  http://www.pro-wideo.pl/cennik.htm
  http://www.pro-wideo.pl/opinie.htm

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Film ślubny Carlomedia Poznań »

  Oprócz tego że istnieją firmy, które absorbują się kręceniem filmów, innymi słowy wideofilmowanie także i my jesteśmy w stanie zabrać się za takie zajęcie. Co do tego potrzebujemy, wystarczy nam kamera cyfrowa, czy też aparat cyfrowy z dobra rozdzielczością, oraz z funkcją nagrywania dźwięku, oraz interesujący pomysł, czy też miejsce które jesteśmy w stanie nakręcić. Wideofilmowanie nie jest aż tak żmudnym zajęciem, wystarczy jedynie odrobina chęci, i ciekawe wydarzenie, które możemy uwiecznić. Na przykład wybierając się na występ, jakiejś mało legendarnej kapeli, możemy ich nagrać a potem umiejscowić ten film w Internecie.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Michał Rec wideofilmowanie Nowy Sącz »

  Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz je uwiecznić? Skorzystaj ze studia filmowego michalrecstudio.pl.
  Co oferujemy:
  Przygotujemy wideoklip z przygotowań Młodej Pary, błogosławieństwo, ceremonia ślubna w Urzędzie Stanu Cywilnego, kamerowanie przyjęcia weselnego, wywiady z gośćmi, wideoklip z sesji w plenerze z podkładem muzycznym.

  Dla wszystkich zainteresowanych wykonamy również usługi dodatkowe:
  zaproszenia ślubne, fotograf na wieczór panieński.

  Skontaktuj się z nami:
  tel.:791 44 81 83;
  mail: info@michalrecstudio.pl;
  FB:facebook.com/MichalRecStudio
  strona www: michalrecstudio.pl/kontakt.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »