Domy opieki Podkategoria: Domy opieki

 • Dom seniora »

  Imponujący dom seniora położony w pobliżu Szczyrku. To fachowy Dom starości, w którym zatroszczymy się o twych krewnych, przyjacielska aura przepiękne okolice ogół sprawia iż jest to perfekcyjny dom opieki w całej Polsce. Dom Seniora został przystosowany do potrzeb osób obciążonych chorobą w budynku jest winda, a w pokojach łatwo mogą się jeździć osoby na wózkach. W pokojach są łazienki, telewizor oraz taras. Mieszkańcy domu starości mają do użytku prywatne szafy, zamykane na zamek.
  Przede wszystkim szanujemy miłą atmosferę, planujemy ekskluzywne przyjęcia z okazji imienin, tazarówno razem obchodzimy Święta. Szanujemy także poglądy katolickie Pensjonariuszy domu seniora, zapewniając opiekę duszpasterską.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora »

  Dom seniora, gwarantuje wyłącznie najlepszą opiekę nad osobami zchorowanymi. Przede wszystkim poważamy rodzinną atmosferę, aranżujemy fenomenalne zabawy z okazji rocznic, tadodatkowo wspólnie obchodzimy Święta. Fachowy Dom opieki
  , w jakim zadbamy o twych krewnych, życzliwa atmosfera prześliczne okolice ogół sprawia iż jest to pierwszy dom opieki na mazurach.
  Jakikolwiek domownik kierowanego domu opieki dysponuje indywidualny pokój z dostępem do prywatnej toalety. Dom Starości jest niezmiernie właściwym założeniem gdy pożądasz szczęścia dla twoich najbliższych. W celu pomocy każdym takim osobom powstał niecodzienny lokal, gdzie zagwarantujemy opiekę ludźmi nie w pełni sprawnymi w starszym wieku.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domy opieki

Domy opieki - nowa strona:

Adres: